Aktualności

07.12.2016

Przedstawiciel firm transportowych we Francji.

Drodzy Klienci,

W związku z licznymi prośbami o poszerzenie naszej oferty o usługę ” Przedstawiciela Firmy Transportowej we Francji „ uprzejmie informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z profesjonalnym Partnerem oferującym w/w przedstawicielstwo mającym siedzibę na terenie Francji.
Już wkrótce wszystkie niezbędne informacje wraz z cennikiem znajdziecie na naszej stronie internetowej. Do tego momentu na wszystkie zapytania i zgłoszenia dotyczące nawiązania współpracy odpowiadamy drogą mailową: biuro@lexorius.pl

Ważna informacja:
Przypominamy również, iż z dniem 1 stycznia 2017 roku, wszystkie nowe zaświadczenia o delegowaniu będzie trzeba wypełnić za pomocą SIPSI. Formularza online dostępnego na stronie internetowej Francuskiego Ministerstwa Pracy:

https://www.sipsi.travail.gouv.fr/SipsiCasFo/login?service=https%3A%2F%2Fwww.sipsi.travail.gouv.fr%2FSipsiFO

Jednakże, wszystkie zaświadczenia, które zostały wypełnione przed 1 stycznia 2017, będą ważne aż do czasu ich wygaśnięcia. Wypełniony formularz online będą mogli Państwo pobrać bezpośrednio ze strony w formacie PDF. Będzie można również pobrać wszystkie wcześniejsze deklaracje, które zostały zrealizowane z Państwa konta. Kiedy formularz zostanie zatwierdzony, wygeneruje się dokument pdf. Kopia tego dokumentu zostanie przesłana na adres e-mail jaki został podany na formularzu.

Zapraszamy do współpracy !!


FORMULARZ KONTAKTOWY
Pozostałe aktualności